| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chantrey,

a taky si troufám doufat, že většina lidí snad žije s někým, koho ZNÁ a má ho RÁDA, takže jeho nepohodu bere částečně i za svou.

Jistě, pokud budu vědět, že má partner třeba nějakou duševní chorobu nebo fóbii a že je schopen mi volat 5x týdně, abych ho odněkud odvezla, tak to budu hodnotit jinak a nepojedu pro něho pokaždý, protože mám taky jiný povinnosti a takový požadavky by mi přišly od zdravýho člověka buď velmi bezohledný (a pak nevidím důvod, proč vyhovět), nebo u nemocnýho jako důsledek tý choroby (a pak bych se snažila, aby se léčil, protože by za to sice nemohl, ale pro mě by to bylo zatěžující a nerealizovatelný).

Případně pokud je ten partner kretén, na kterým mi nezáleží - pro takovýho bych taky nejela, ale tam bych neviděla ani žádnej důvod, proč s ním vůbec být.

Ale pokud mi NORMÁLNÍ člověk, se kterým žiju, mám ho ráda a obvykle se chová partnersky a ohleduplně, najednou zavolá "přijeď pro mě", tak protože to obvykle nemá ve zvyku, tak se vyděsím, že se mu udělalo zle nebo že se mu něco ošklivýho stalo.

A doteď jsem si myslela, že to tak PARTNEŘI zpravidla dělaj, ne že si řeknou "když byl schopen zavolat mně, tak si jistě toho taxíka nebo sanitku zavolá taky." ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.