| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko, jo, koukala, ale přijde mi to celkem drahý, teda pokud bychom jeli na rodinnou dovolenou, tak v pohodě, ale já takhle vždycky jezdím se synem někam po-pá, takže na 4 noci, hledáme spíš nějaký apartmán s kuchyňkou, na oběd se někde stavíme, kde zrovna jsme a večeře si děláme večer sami, k snídani třeba syn sní maximálně jeden rohlík s něčím a hrneček čaje, já toho taky o mnoho víc nesním, takže ubytování i s jídlem je pro nás tak nějak o ničem...co jezdíme do Jičína a do Třebové, tak tam nás to vyjde okolo 700,- na den pro OBA - sice jen ubytování, ale včetně energií, vody (v jednom případě tam mají obrovskou vanu, kterou si syn každý večer užívá, doma máme jen sprcháč), televize, povlečení a všeho... A taky ta Šumava mi přijde spíš hlavně o té přírodě a když pak nevyjde počasí, tak co....hledám něco, kde toho bude víc různorodého, teď budeme v únoru zase v České Třebové - kromě nádraží, kde budeme trávit počítám tak nejmíň 2 hodiny denně, spíš víc, se chystáme taky třeba do kina, v městském muzeu je tam moc pěkná výstava Stromy jako domy, kousek vedle v Chocni je výstava Igráčka, svezeme se vlakem asi i do Svitav a do Olomouce, kouknem po centru, zpátky chce syn jet nějakým konkrétním polským rychlíkem, když bude sníh, tak kousek od nádraží je tam krásný park, minulý rok v únoru jsme tam taky byli a zrovna to bylo celé pod sněhem, takže jestli bude sníh, tak s sebou vezem i nějaký pekáč na sníh :-). Jinak Třebová je super hlavně z pohledu toho nádraží, protože je tam fakt obrovský provoz, v podstatě co 2-3 minuty tam něco projíždí, nebo staví...zase nepojedeme někam, kde projede jeden vlak za hodinu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.