| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já bych ještě dodala, že nejhorší je smrt z vyděšení. Ať už jde o teroristy nebo průjem.

Za prvé - ty problémy zdravotního rázu co tam lidi občas maj, mají nejčastěji z přehřátí, to nebývá jídlem ani hygienou, ale prostě vylezou hned na slunko a paří se tam i přes největší pečák v poledne, bez pokrývky hlavy. Když je tam někdy vidím, tak se prostě nedivím :) Plus k tomu se natláskají v all inc kdečím.
Nejčastěji je příčinou podcenění aklimatizace, která je prostě v těch podmínkách nutná.

Jezdím do Egypta roky, tak myslím že mám srovnání. Přímo v hotelech šla dle mého úroveň hygieny výrazně nahoru, myslím že to už fakt dnes není problém. Dřív se třeba víc musel hlídat zdroj vody. Dnes je všude v hotelech vše z nezávadné vody. Mají je už rovnou barelech. Personál vše dělá v rukavicích, jako ten rozdíl 10 let zpátky a teď už je vidět.

Jako mně nebylo nic ani když jsem cestovala Egyptem, a jedla jídlo koupené na ulici. a nejen v Egyptě. A nemyslím že by to bylo tím že mám nějak zázračně plechový žaludek, ale protože vím na co si dát pozor.

Ale tady se bavíme o resortech a tam bych se nebála. Jezdím roky i s dětma, a nic jim nidky nebylo, poprvé tam byli co by roční batolata. Jen hlavně rozumně se sluníčkem. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.