| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle za vás nikdo nevyřeší a žádná rada není dost dobrá - nejlepší řešit v manž. poradně nebo u sexuologa - pokud chybí jen ta chuť ajinak je vztah v pořádku. Sama znám několik případů, kdy manželé spolu nespí ještě před čtyřicítkou - 2x kvůli muži a 1x kvůli ženě - tam vím, že její muž se jí "hnusí", protože málo dbá o hygienu, ale i jak je znám, budou další důvody (je to namyšlenej blbec). Všichni drží rodinu kvůli dětem a asi i financím, nikdo nemá milence, ale šťastní teda nejsou. jeden pár působí celkem spokojeně, ale vím, že ona se s ním hodně natrápila už v prvních letech manželství a nešlo jen o sex.
Ze své osobní zkušenosti - neměla jsem chuť, pokud jsem byla přetížená starostmi o děti a v práci. Muž to nechápal a tlačil. Pak jsem měla ještě menší chuť, kvůli tomu tlačení - ale vždy se to dalo nějak udělat. Pak se začal chovat tak, že jsem si ho přestala vážit, snažila jsem se držet rodinu kvůli dětem a i protože jsem ho pořád milovala, ale strašně mi lezl na nervy a vše se to ve mne mísilo s pocitem nenávisti. Já dělala co mohla, pracovala od nevidim do nevidim a on byl bez práce a akorát se těšil na ten sex. Tak jednoho dne jsme mu řekla, že už nikdy (mělo to souvislost s jiným konfliktem, už jsem toho měla dost, došla trpělivost). A byla jsem ochotná rodinu držet dál i za cenu, že všechna starost je na mne, ale spát už jsem s ním nemohla, tělo prostě odmítlo. Naštěstí na to on nepřistoupil a rozešli jsme se. To mi ukázalo, že sex je pro něj důležitější než rodina, a na druhou stranu mne to osvobodilo, protože jsem vrážela tolik energie do člověka, který o to nestál (ani "za to").
Tím nechci vůbec říct, že svému manželovi lezeš na nervy nebo se nemyješ, Ani, že je pro tebe sex důležitější než on/rodina ( u nás bylo mnohem víc problémů) - může být zcela asexuální - ikdyž 1x týdně 15 let mi nepřijde jako asexualita (ale já nejsem odborník). Ti jedni známí spolu spali 1 za měsíc i míň, než to skončilo úplně. Jen, že ten problém bývá hlubší. Říkáš, že pracuje na směny, máte malé děti - nejste jen vyčerpaní? Pokud jsi si jistá, že žádný vztahový problém nemáte, třeba může mít i nějakou úchylku - typu, že ho vzrušuje dělat to na veřejnosti, nebo chce "dominu" nebo naopak úplně chladnou - i to je realita.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.