| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku,
"pak mi není jasné, že v době, kdy učitelky všech stupňů čelí rodičovským požadavkům a připomínkám ke koncepci, motivaci, metodice, obsahu učiva, stejně tak jako ke skladbě jídelníčku a rovnání přezůvek, si to znalé, uvědomělé a asertivní rodičovsktvo nechá líbit strašení zatracováním.

Pak tu byly časové nelogičnosti (můj manžel chodil do církevní základky) ap. a dále to byly zkušenosti ze 17. kolene (nic proti)

Nevěřím tomu, no, co na tom je špatného ~d~"

však si taky asertivní matka vyhrožování zatracením líbit nenechala, a děti z náboženského kroužku odhlásila.

Manžel církevní základku neabsolvoval v české kotlince, takže na tom nic nelogického není.

"v rodine meho manzela je tristni zkusenost s krestanskym hospicem, kde tvrdili, ze bolest patri ke konci zivota a bez toho to neni ten spravny odchod ze sveta" je dle mého současná zkušenost, nikoli 17. koleno (mám obdobnou nedávnou, cca 2 a kousek roku starou, ovšem může to být nepravdivá vzpomínka).

Ani babiččina sestra (utýraná někde) není 17. koleno, ale prateta. Nevím jak kdo, já pár svých prastrýců pamatuji, k jednomu jsem měla docela vztah...

libiku, na tom, že nevěříš vzpomínkám nic špatného není, ale trvám na tom, že nabýt ze zdejších příspěvků dojmu, že každý věřící je maniak číhající......... je VELMI přehnaná reakce ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.