| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No mikrovlákno, můj oblíbený hadr do domácnosti, protože na to abych vytahovala nějaké mycí prostředky, bývám většinou moc líná, tak si raději huntuju ruce, protože na hledání rukavic jsme líná taky ~t~ Mám zásobu různě barevných podle funkce a dokonce se mi to podařilo natlouct i do rodiny, takže tu na humus nepoužívají na utírání stolu, i když jí občas zamění s tou na nábytek, což až tak nevadí :-) Po použití házím do pračky k libovolnému prádlu a vyperu. Vydrží hrozně moc, takže si k nim zvládnu vypěstovat letitý citový vztah a je mi líto je vyhazovat, takže mám i nějaké, co už dávno nemikrovláknujou, ale jako obyčhadr na bordel jsou pořád ještě dobrý. Rozpadla se mi snad jen jedna ~t~
http://sampv.cz/zajimavosti/svedske-uterky-z-mikrovlakna

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.