| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pěkné téma. Před mnoha lety jsem o něm měla zprávy z doslechu od společných známých, svatba, dítě, pak snad rozluka, ale to už vážně nevím..Chodili(spíš psali si) jsme spolu skoro rok a půl, ale já byla mladá a o 4 roky mladší než on, zůstalo u platonického vztahu. Kupodivu jsme se nerozešli protože jsem s ním nechtěla spát, ale protože jsem chtěla "normální" randění - kino, procházky a ne dopisy ze sportovních výprav a nalinkovaný život (školu budeš dělat v mém městě, od druháku bydlet u nás doma a ve třeťáku může být svatba:-). Teď jsem se ho pokoušela najít, mám pocit, že je relativně hodně medializovaný jeho příbuzný(ale nejsem si jistá, že je to opravdu on), on sám - jedna fotka na (od roku 1999 na neaktualizovaném profilu) na Linkedinu, v kontaktech firmy, kterou tam má uvedenu není, ale oni si na jednotlivé kontakty nepotrpí. Jinak NIC - je to zvláštní, pohybuju se v oboru, kde i když se nesnažím zviditelnit, najít mne trvá asi tak 10 vteřin. U něj ani indicie jeho (?bývalého?) sportu, koníčků..jen ta jedna fotka...Asi zkusím společné známé, zaujalo mne to. Jinak první vážný vztah - letos budeme 30 let manželé. Ale když nad tím tak přemýšlím, ani mého muže by asi nebylo snadné najít na síti, u něj je to ještě zkomplikované tím, že je nositelem velmi profláklého jména a on sám ničím nevyčnívá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.