| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koulicko, nikdo neví co bude za rok a tohle uvažování ti určitě neprospívá! Moje mamka vždycky říká:nakonec všechno nějak dopadne a teprv na tom konci to začíná..
V pátek si na fb pečující mamky psaly, jak jim vyměřili důchod, bylo to něco málo nad 7tis, k pláči.
V sobotu jsem byla na semináři o zvládání úzkosti a agrese u autistu, výborné to bylo - ale ty vyhlídky na osamostatnění a uplatnění lidí s pas jsou minimální (87% zůstává nezaměstnaných, zbytek může fungovat v chráněných dílnách, jen málo samostatně, to jsou asi asperger).
Takže tu není jen problém synovy budoucnosti, ale taky te mojí.. A to ani nemám na koho napsat nějakou pojistku..
V březnu půjdu na další školení právě na tyhle právnické věci.
Ale taky je tohle všechno daleko!
Zatím trávím spoustu času hlazením koček :) a čučením do blba, hrozně mi chybí to háčkování.. Ruka furt nefunguje, za týden už třetí operace - je to rok, nemám ani nemocenskou, ani na ID to nebude, skvělé naše zdravotnictví, nic se nestalo, nikdo za nic nemůže a já jsem bez funkční ruky!
No o mě to není, ale ty máš ještě dost času a takový koníček by ti mohl pomoci.. :) A po tom školení vím, že šance na ID tam bývá, píše se to tady i dřív, zkus to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.