| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kouličko - měla jsem od 1. 2. 2017 PN celkem 19 měsíců, během té doby 3 operace. Posudkový doktor se vztekal, že jsem TAK douho doma, tak mu povídám, že po operci páteře, jakou jsem měla v březnu 17, bych klidně mohla být s rehabilitací a lázněmi doma rok i víc. Prý jo. Pak jsem měla operaci kolene, opět tak na 5 a více měsíců. A na jaře operace gynekologická + následně lázně, zase běžně x měsíců. No a já to vše měla, ale vše na jednu PN...

No nic, myslel jsem, že 1. 9. 2018 nastoupím do práce. Ale zaměstnavatel mne poslal na prohlídku k závodnímu lékaři a ten mne do práce nepustil. Přišla jsem o místo, jsem na ÚP. Mám ID a vzhledem k 10 operacím, co mám za sebou a dalším potížím, které mám, i dalších spoustu omezení. Není kam bych šla do práce, naprosto netuším, co bude... Podporu mám do května, pak se asi půjdeme pást...

Nejsi v tom sama, drž se!

Také jsem zvědavá, jestli ti někdo napíše, že byl v podobném srabu a vyhrabal se z toho... Jsem na malém městě, práci, kterou mi tu nabídnou (úklid, pomoc v nemocnici, servírku a pod.), nedám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.