| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kulicko, ja jsem vyrostla jen s maminkou. Nemela penize, pracovala v tovarne, ale taky umela plno veci. Paraly jsme porad dokola ruzny svetry a prepletaly a hackovaly. Presivaly saty porad dokola. Doma jsem mela barvicky a papiry, malovala jsem. Vodila mne do knihovny a ctly jsme. Na zadny krouzky jsem nikdy nechodila, do lidusky az kdyz jsem byla dospela a mohla si zaplatit. Chodila jsem zpivat do kostela (=moje holky potom taky, dokud je to bavilo, 2 z nich chodi zpivat do sboru do dneska)
No, totez jsem delala ja s detmi - stavěli jsme taky, dům, nebyl čas, málo peněz. Ale ja bych zesilela, kdybych neco nedelala. Deti si vodily kamarady a delali jsme to spolecne - tak jsem se zeptala ve skole, jestli muzeme ve tride/telocvicne tanecky - reditel nadsenej, tak mne tam nechal zadarmo s detmi cvicit a tancovat a poradat maskarni a podobne, na jine skole jsme meli extra vytvarnou vychovu po vyucovani (=ideelne, penize na to nikde nebyly, ale ja usetrila za krouzky pro moje deti a nebylo to jako "my to delame podoma"). Na dalsi skole jsme opet vyrabeli loutkove divadlo s loutkami, psali pohadkova predstaveni a hrali pro materske skolky (=pochopitelne ne vsecko najednou, ale ruzne prostridany, jak to MOJE DETI bavilo. Kdyz jsme meli ten pocitac, zacala jsem s detmi psat casopisy, deti to prodavaly a za to jsme kupovali papir a za zbytek jsme sli do restaurace (a to jsem posleze pouzila jako projekt pro vyuku svedstiny a dostala za to pro skolu 2 ceny). Vsecko jsem to zacala kvuli svym detem a pribrala k tomu dalsi, a zadarmo, protoze skoro nikdo si nemohl dovolit platit naky krouzky. A vsecko jsem posleze vyuzila jako zkusenost k necemu placenymu v zamestnani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.