| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak "čudlík" je podle mně typ zamykání určený právě pro WC a koupelny.
Do pokojů si to moc nedovedu představit, vzhledem k tomu že jde zamknout jen z jedné strany, ale to je samozřejmě každého věc jak si to dá.

Já mám u koupelen "čudlík". A je to jediné zamykání které používáme. Domácí tedy ani ne, ale v případě návštěv považují za žádoucí aby tu možnost každý měl.

U ostatních dveří mám kování "na klíč", ale klíče jsem posbírala. Hlavně teda kvůli dětem aby s tím nehrály a nezamkly se. A nemám žádný pokoj který bych potřebovala zamykat.

Dveře mám tedy plné. Tedy zdobené kovovým pásky, jelikož jsou atypicky vysoké, tak aby se to trochu "rozbilo". Skleněné se mi už nechtěla, hlavně kvůli tomu množství "rámečků".

Měla jsem skleněné velmi dlouho dřív v předešlém bytě, bylo tam krásné "pískované" sklo s ornamenty, ale bylo to k vzteku, prakticky se to nedalo čistit, jak to od něčeho hlavně děti opatlaly. Už tam pak zůstaly "mapy". Takže pokud sklo, tak to z obou stran "omyvatelné". A v chodbě jsme stejně svítili, skleněné dveře tomu nijak nezabránily. Ono po větší část času pobytu doma je večer, takže je vlastně stejně tma.

Já to nakonec stejně vyřešila pohybovým čidlem, které rozsvěcuje a pak se samo zhasíná. Mám to i teď,a to už nemám chodbu tmavou jako v bytě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.