| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, to dítko by bylo stejné, porucha by se rozvíjela tak jako tak. A dítko by se jako autista projevilo při nejbližší zátěži, je jen otázka, co by to bylo. Klidně jiná nemoc, bolest zubu, stěhování. Já to vidím sama na sobě, jak "zautističtím", když se mi cokoliv děje, co v té chvíli nejsem schopna vyjádřit. Nejsem schopna se třeba dívat tolik lidem do očí, daleko víc provádím rituály, třeba. Navzdory tomu, že jsem dospělá, nemám kapacitu si to hlídat, takhle se u mne projevuje rozmrzelost třeba z bolesti zad. Nedivím se, že pak fungují různé "diety", co zázračně léčí autismus - no neléčí, jen dítě neumělo říct, že ho po něčem bolelo břicho a po vysazení se zklidní. A ono by se mluvilo, ale různí šarlatáni jsou prostě líbivější a nabízejí rychlejší recept na vše.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.