| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty "pokud fakt věříš tomu, že nakupovat s rozpočtem omezeným téměř na korunu je stejný jako vůbec rozpočet neřešit, tak si tomu samozřejmě věř dál"

To jsem nikdy netvrdila.

Říkám, že ten kdo má omezený rozpočet může trávit nákupem (výběrem čehokoli) méně času než ten, kdo rozpočet neřeší, protože finance nejsou jediné kritérium ovlivňující ČAS, který tím strávíš.

V současnosti nemusím (naštěstí) řešit nějakou korunu, přesto koukám, co kupuju, nevezmu jogurt, že je první zkraje nebo že je nejdražší. Zajímá mě složení. Nákup mi trvá déle než kamarádce, která měla rozpočet fakt napjatý. Ta vzala nejlevnější jogurt, složení nečetla, možná proto, že věděla, že na dražší nemá peníze, nebo ji to jednoduše nebaví... ~d~

Podle tvé logiky bych přitom já měla mít rychleji nakoupeno než ona, protože nemusím řešit cenu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.