| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Len, u Tvojí švagrové jsem teď s našim psím členem rodiny víc často než bych chtěla. Nicméně je úžasná! ~x~

Ad kolo, to že se šlape ale bez zátěže nějaký efekt má, ale jen na kloub ne na svaly, žel. Moji dcerku ve dvou letech nutila dr. stále cvičit vojtovku i když holka už z ní byla celá předrážděná a cvičení bylo bez efektu. Změnili jsme neurologa, ten doporučil dětského ortopeda... Dětský ortoped mi řekl, že vojtovku cvičíme zbytečně, dítě máme naučit jezdit na kole bez balančních koleček a začít hodně jezdit na kolech. Nejezdit výtahem, ale chodit hezky do 5. patra po schodech... Ve 2,5 letech drandila na cyklostezkách hezky mezi mnou a mužem bez pomocných tyčí apod., zvládala v pohodě i přejezdy po běžných silnicích. Nohy se jí srovnaly ~R^~g~
Problém podle mě je, že maminky hledají co nejméně práce pro sebe - elektro auto, elektro motorka je pro maminky pohodlnější... výsledkem je dnešní stav dětí - co slyším od dětí z tělesné výchovy, tak ty učitele opravdu lituji ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.