| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No holinky asi bude slušně kontroverzní téma :)

To má asi fakt každý jinak. Já to mám asi zařazené jako boty do lesa, nezpevněné půdy, prostě velmi hlubokého bláta, prostě boty na statek třeba, tam to chápu.
Je fakt že my jsme z města, ale jezdili jsme kempovat, se stanem, s karavanem. pohybovali jsme se vždy prostě hodně v přírodě, na procházky jsme chodili taky. I když tohle mám teda tak, že zas za úplně každé sloty nutně cíleně ven nemusím. A když nevím že to přijde, tak zas ty holiny na nohách preventivně naměli.
Ale prostě my fakt jsme holinky neužili. Do blbýho počasí mi přišlo univerzální mít ty kotníkový goretexy, to se nepromočilo.

Asi je to i tím že holinky nepovažuju za nijak pohodlné a na nošení kdovíjak supr boty. To jsem radši měla náhradní druhý kotníkáče. Ale nikomu to neberu :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.