| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U násl letěly do koše všechny najednou- starší syn 3roky mladší 1rok- zubařka při prohlídce řekla, že starší má hnuto se skusem ( srovnalo se to samo do další prohlídky)- po návratu domů jsem posbírala všechny dudlíky obou synů a vyhodila. Řekla jsem velkému , že už není( že by měl ošklivé zuby) a malý ho prostě už nedostal. Asi 2 dny na mne vyčítavě koukali a pak to nechali být. Když se narodil poslední, takjsem mu ho nechala cca do roka a taky bez velkého cirkusu a komedií vyhodila. Ale je pravda, že oni zvládli v klidu všechny změny- kojit jsem taky přestala bez komedii u všech v cca 1,5 roce a nic to s nimi neudělalo.

Podle mne je důležité u toho nedělat cirkus a být si tím rozhodnutím jistá a dítě tu jistotu chápe, hlavně toho vnitřně nelitovat a nelitovat to dítě- ukončení dudlání není tragédie .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.