| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kristova noho…..

Jisteze mi prijdou demonstrace zduvodnene. Napsala jsem toho tady dost. Krome jineho i to, ze reditele, kteri maji zajem byt IN, je povolujou… Jini opet nepovolujou. Delat z toho globalni problem, nazyvat Gretu, ktera si sedla pred NAS parlament v srpnu kvuliva NASIM volbam, ruznymi nazvy, mi pripada dost na hlavu. (No a na okraj, u nas ty manifestace nebyly nijak obsahly, skoly se kvuli tomu nezaviraly, treba u nas ve meste si pred radnici stouplo 50 holek z gymnazia, ve vedlejsim par zaku cvrty tridy, jinak pred skolou o prestavkach taky naky, ve Stockholmu toho bylo vic).

Proste momentalne je zapotrebi s tim klimatem udelat neco, co skutecne ty zmeny pozastavi (=a ochrana prirody je ovsem neco podstatne jineho, nez snaha o omezeni vsech globalnich katastrofalnich zmen. VSECKO, co se delalo a dela za tim ucelem je vyborna vec a nechapu, proc by se nejaky ochrance prirody kvuli detem, co nekde manifestujou mel nejak rozcilovat).


A aby nebylo mylky; Ja jsem PRO COKOLI pozitivniho, v cemz se mladez vubec nejakym zpusobem angazuje. Mladez ma zapotrebi byt ucena se angazovat v dulezitych vecech a ne to nechat plavat, at to dopadne jak to dopadne - a jen cucet do svych mobilu. Nejvic mne na tom oslnuje, jak presne stejne hlasky, ktere mela generace starsich, kdyz jsem ja byla "mladez", se tu sypou z tak velke casti zen, ktery vyrostly uplne v jinych podminkach a prostredi. Nebo asi ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.