| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zaslechla jsem názor jedné známé, že prý je nediskrétní, aby jí učitelka oznamovala, že se její tříletý syn počůral před ostatními dětmi, protože by se mu děti mohly posmívat. Nechápu ovšem jak by to ta paní učitelka měla oznamovat, aby to nikdo neslyšel leda by předala mamince písemné oznámení o nehodě. Navíc děti ve školce to přece vědí i bez oznámení učitelky, protože toho byly přímými svědkyy a prostě to před nimi nejde utajit.

U nás ve školce, kde jsem pracovala jsme pomočené věci prostě svázali do igelitového sáčku a pověsili to do šatny na místo dítěte. Takto jsme na jednu stranu byly diskrétní, protože jsme nemuseli nic slovně oznamovat, na druhou stranu se každý rodič, který znal značku onoho dítěte mohl dovtípit, že se Pepíček počůral, což bylo možná nediskrétní.
Já osobně však nevidím na občasné nehodě tříletého dítěte nic špatného, za co je potřeba se stydět nebo to tajit a tak mě nikdy nenapadlo to takto diskrétně řešit

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.