| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Luthienko, já si nepřipadám starší maminka, když jdu na aktiv, jsme tam plus mínus stejně staré, výjimku tcoří 2 kolem třicítky, které naopak vyčnívají.:-) První dvě děti jsem měla hodně za mlada, takže moje poslední dítě se narodilo a mělo opravdu dospělé sourozence(17,20) Vzhledem k našemu osudu (tatínek nečekaně zemřel na vzácnou nervovou chorobu) se to ukázalo jako velké štěstí v neštěstí. Bratr jí regulerně otce supluje, sestra žije sice v cizině, ale má k ní vřelé pouto. A já jsem si jista, že kdyby "něco", tak není sama.

Vůbec si nedovedu představit, že bych ji neměla (taky byla šok a nečekaná radost:-)), člověk zůstane mentálně i fyzicky v obraze.

Opravdu jsem za ni PB vděčná, není to tak, že už to dítě znám, tak ho tedy miluji, ale mám jazyk na vestě. Bavily mě všechny ty dětské dny, animáky v kině, zoologická 10x do roka, plavečák, parníky, rozhledny, kolo..Dělala bych to bez ní? Já myslím, že těžko. A lépe jsem si užila ty mezníky typu první zub, první krůček, první třída, první taneční vystoupení, bylo to prostě intenzivnější a ještě bude~:-D (první láska, první opilost,..:-)

Pokud máte ten projekt vykalkulovaný, zvládnete to dobře. Moc Vám držím palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.