| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za mne jen tolik, že bych ji každému, kdo na ni nedosáhne velmi, velmi přála. Mít nějakou kačku navíc a stále nepočítat je velmi osvobozující pocit. Ale jak to zajistit prakticky, pro všechny nevím. Přijde mi tedy obrovská hanba platit špatně třeba obsluhu v marketech, většina z nich generuje značné zisky.

Co se státních zaměstnanců týče, tam nedokáži spočítat, proč je co prodělečné, nevidím detailně do hospodaření škol, nemocnic, mám jen zkušenost, že se na mnoha podobných místech v lecčems plýtvá (předražené dodávky zařízení například, což bývá něčí malá domů) a v lecčems zase nesmyslně šetří a samozřejmě bych přála slušné finanční ohodnocení pracovníkům tamtéž.
Ale chápu, proč se mnoho firem ozývá proti plánům na zvyšování minimální mzdy, odvody jsou nekřesťanské. A zaměstnanec si (jak tu bylo správně zmíněno) v mnoha případech odnáší takřka jen polovinu firemního a vlastního nákladu domů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.