| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já myslím,že to má několik důvodů.

1. Rozvoj sociálních sítí.

Když jsem začala na rodinu chodit já a to bylo někdy kolem roku +- 2002,tak moc možností nebylo. Fungovalo icq, internet a moc podobných diskusních portálů nebylo.
Mě sem přivedla kamarádka. Byla tu hrozně fajn diskuse do,které jsem chodila.Poznala jsem online i přímo pár fajn holek. S některými jsem v kontaktu dodnes. I některé nicky jsou tu od té doby stejné. Ráda se podívám,že se mají fajn. Dnes ráno se mi třeba na fb objevila moc hezká a milá fotka od jedné z nich.

2.
Děti stárnou. Pozorně čtěte píšu děti stárnou nikoliv my. .-)
Tím,jak stárnou děti mění se samozřejmě témata k hovoru. Mění se i prostředí kolem nás.

3.
Dostupnost informací. Na spoustu věcí je dnes jednodušší se zeptat strýčka Googla,než kvůli tomu zakládat téma.

4.
Stránky rodiny jsou zastaralé a uživatelsky nepříjemné.

Nevím,jak vám,ale mě často Rodina buď neběží vůbec,nebo se mi nenačte hlavní strana celé. Často mě prudila ta reklama. O vkládání do alb nemluvě. Prostě a jednoduše je to nepříjemné a zastaralé.


Myslím,že nám, co máme teď už děti dospělé nebo na prahu dospělosti Rodina svého času dobře posloužila,ale teď už je trochu retro.
Já mám retro ráda,tak občas zajdu mrknout co nového se probírá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.