| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky už sem nechodím tak často jako dřív. Kde jsou ty doby, kdy jsem o volném dnu ráno zapnula počítač a průběžně nakukovala. Děti ze mě měly srandu, že jsem zase na Rodině, nebo že to které moudro mám z Rodiny.

Naše diskuze podle narození se přesunula na jiný server, kde nás ale zůstalo jen pár. Většina je na FB, ale ten mě nijak moc nebere. Pak jsem ještě často chodila na jednu, která postupně odumřela úplně.

I tak si ráda přečtu o cestování, sem tam nějaké pravopisné okénko, předloni pro nás byly hodně aktuální přijímačky na 8G. Tady jsem se dozvěděla, že je možné dát dvě přihlášky (tehdy to tak bylo poprvé).
Díky Rodině jsme koupili sněhovou frézu, a to je už 13 let dozadu. Našlo by se toho víc :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.