| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Před třemi týdny jsem si vyjasnila proč se cítím tak mizerně.Bylo mi vysvětleno že sloužím pro rodiče jako taková odpadová nádoba na negativní energii.Už když přijedeme hned dostaneme sodu kde že jsme že si mysleli že už tam budeme a proč ani nezavoláme...Během návštěvy se dozvím co je kde bolí, kdo umřel, kdo přišel na pohřeb, jak kdo plakal a proč ten stál vzadu a ten ve předu a drby, co koupili v Peny a co v Albertu, Lidlu,co kde mají v akci, co měli k obědu a furt dokola, Převáží děti zapíšou do tabulky. Dozvím se že by měli víc jíst. Já že bych taky měla přibrat.donesou hromadu sladkostí i když 100 x jim říkáme že takové množství nechceme.A spoustu dalších nářků.
Já jsem se zaradovala že teda to budu považovat jako pomoc pro ně. Jenomže jak to ze sebe dostat. Moje teorie byla, po příjezdu domů se dlouze osprchuju a pomyslně to ze sebe dostanu.
Jenže další návštěva byla přepadovka u nás doma v mém teritoriu a táta mi beze svědků řekl že žijeme jak na smetišti. To byl takový jedovatý šíp přímo do srdce že mě to úplně paralizovalo a neřekla jsem na to vůbec nic. Celou návštěvu jsem protrpěla.Moje energie kterou jsem měla zmizela jako kdybych odstranila špunt z vany. Nedaří se mi doteď dobít baterie. Hned pociťuju velkou únavu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.