| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku, lidi nejsou vsude. Ja psy nesnasim a nelezu tam, kde je PRO NE urceny misto. Dokonce jsou i pro psy vyhrazena mista. Nadsenim se celan nadnasim, kdyz po chodniku v Praze se musim vyhejbat psim vykalum. (="u nas" jsou za to dokonce pokuty. A predstav si, ze ja bydlim v lesni chatove oblasti, tady psi bez voditka ani nahodou, a panickove maji povinnost si nosit sebou pytlik na psi vykaly a v tom lese je posbirat. Na popelnicich maji majitele, kterym neni proti mysli tam ty vykaly odkladat, nalepenou nalepku.)

Ovsem litani psich potvor na mistech, kde rodiny maji piknik, batolej se tam mrnata, a "ochotne nabidnout nomluvu, eventuelne kompenzaci", nepovazuju za zadny vyhrazeny misto pro psy bez voditka. Rovnez nepovazuju za normu, aby po mne skakaly naky potvory a panicek mi laskave oznamoval, ze pes mi nic neudela. Predstav si, ze kdyz ma nekdo psa, neni samozrejmy pro kohokoli, ze bude psi pozornosti nadsen.

Jinak predpokladam, ze i v CR je nejakej ten paragraf, kde mas ty psy na voditku mit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.