| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ, takové rady jsem já taky ráda udílela. Nebylo to teda ohledně pořádku, ale ohledně jídla u dětí, uspávání, důslednosti... A pak nám dal Bůh za vyučenou, narodila se třetí dcera a všechno, co fungovalo na 2 starší, dva synovce, na jejichž výchově jsem se velkou měrou podílela (hlídala jsem je denně od rána do 15 hod. než nastoupili do školky), fungovalo to i na bratrance a sestřenice, kterým jsem dělala "chůvu". Na nejmladší nefungovalo nic. Nic nejedla, blbě spala, řvala denně třeba 8 hodin bez příčiny. Totálně mě vycucla, prostřední dcera se dobrovolně stáhla na vedlejší kolej a kromě toho, že nevyžadovala pozornost, byla jediná, kdo uměl vymyslet nějaký fígl, co na nejmladší platil. Důsledná se snažím být, ale už předem vím, v čem nemá smysl utápět nervy a radši se tomu vyhnu. Děcka se věčně hádají. Úklid probíhá tak, že se buď hádají a bijí nebo se místo toho hrají. Svalují jedna na druhou, že ten bordel je její... (Jedno děcko to nemá na koho hodit a navíc ti nekazí nervy hádkama o prdu). Vyšťavuje i to, že musíš řešit zdraví a problémy více děcek jednotlivě a navíc celé té tlupy...
Mně se teda vymkl život z rukou naprosto. Snažím se něco vyřešit, mám radost, že si "odškrtnu položku", a ono houby. Ač jsem měla auto v servisu před technickou, našli mi tam nějaké závady, takže kolečko servis-technická si zopakuji, opravář na pračku mi volal, že přijede, když jsem byla za dcerou ve špitále, vyřídím dceři přestup na jinou školu, ten je odložen, dcera v nemocnici... Od února se mi holky střídají ve špitále, naposled to byl otřes mozku, dcera začala koktat.... Prostě, ať dělám, co dělám, nic se mi nedaří dořešit a dotáhnout do konce.~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.