| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ale tyhle typy, co si myslí, že není třeba se ani trochu zahalit, nikdy a nikde, pak taky klidně přebalí pokaděný dítě v restauraci na stole. Protože je to přirozený."


Tak ale to si myslím, že není úplně fér, protože já jsem třeba kojila "bez zábran", ale pokaděný mimino na stole by mě nenapadlo přebalit ani náhodou, přijde mi to nechutný a hlavně jako dvě úplně různý věci, který spolu nesouvisej.

A podobně paní Fifková v tom článku takto spojuje matky, které kojí na veřejnosti (což mi nevadí), a které nechají děti vyvádět v autobuse nebo v restauraci "aby se svobodně projevily" , což je taky něco úplně jinýho a třeba já jsem to první dělala, ale to druhý nikdy a vadilo mi to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.