| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Víte já už vyzkoušela i vynechat lepek asi 04 dní má pouze bezlepkové chleby těstoviny atd. a stejně po každém jídle stejné bolesti žaludku a pocit plnosti.
Gastroskopii dělat budou ale kolonoskopii prý podle situace. Ale já chci již po tom půl roce i toto vyšetření. Bude v nemocnici a myslíte že mám sama tlačit na kolonoskopii když bude mít gastrovyšetření a kolono nebudou chtít už dělat? Já už opravdu chci mít jistotu, co se děje...dcera se chce normálně najíst a ne s bolestí břicha. Hubne mi před očima.
Crohn prý taky to není, že brali nějaké testy na to.
Už si říkám že i ta anorexie ale to by přece nejedla zvracela atd. a ona chudák jí jen méně protože má hned křeče.
Jsme na psychiatra zralé již obě dvě.
Doktora gastro máme dobrého postaral se..Vít šmajstrla jestli znáte někdo z oV a přemysl falt jí dělal ultrazvuk střev....myslím že odborníci.
Ted bude ve vítkovické nemocnici a tam budou dělat to gastro a kolono dle situace

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.