| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vám všem strašně děkuji za podporu opravdu moc a rady velmi cenné.

Pod nátlakem a otráveným obličejem mi ráno doktorka sdělila, že gastro je schváleno a bude v pondělí ale kolono prostě nebude není důvod. Dcera opět nebyla dneska je to 6 den na velké takže břicho bolí, dostala forlax ale nezabírá ale nic jiného s ní nedělají a prý dělat nebudou, že to musí samo.
Jenže tento problém byl prvotní již v lednu kdy vážila více a nechodila na velkou ani po lactulose projímadlech atd. pouze po gutalaxu.

Sami jsme si museli najít doktora gastro, který jiprohlídl a navrho hospitalizaci s kolonoskopií a gastrovyšetřením. S tímto jsme šli do nemocnice, kde se tedy kolono dělat nebude.
Takže v pondělí bude gastrofibroskopie s uspnám ale zácpa se řešit nebude..vlastně prvotní věc kvůli které jí začalo hodně bolet břicho. Nechci jim do toho mluvit, nrozumím tomu ale obávám se že na gastru nic nenajdou, zácpa bude stále trvat a pošlou ji pryč že si mám najít psychologa sami, protože nás vezme až 30.8..

Takže v konečnéb fázi budu alespoň vědět co je se žaludkem ale zbytek nevím jak budu řešit.Co když bude zácpa stále a pořád...už jsem utahaná.
Chtěla jsem schůzku s primářem zeptat se na to, a taktéž sdělit z jakého důvodu dávajídceři na bolest břicha paralen a nutí pít na ex nutridrink. Prý není a mám zkusit v pondělí atd....prostě naháním někoho jako pitomec aby mi řekl důvody a nedůvody zákroku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.