| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Petro chci jen podpořit, musí to být těžké. Konstruktivních rad tu dobrých padlo, zkus to v klidu projít a promyslet. Ono nám se tu radí lehko, ale o tom i je, u vlastního dítěte je strašně těžký se rozhodnout co vlastně je nejlepší udělat, proto myslím že jsou tyhle diskuze dost přínosné.

Jen bych podotkla - že nejí v nemocnici, mi nepřijde zvláštní, málokdo jí v nemocnici dobře. obzvlášť ted, při tom co má za sebou a asi před sebou. To by měl stažený žaludek každý, to bych brala i za celkem normální. Tohle jim trochu rozporuj. Tuším to tu někde padlo že máte deníček se zápisky co jedla doma, a dost pestře, to si vem a argumentuj.

Mně totiž přijde z toho co píšeš, že jí nejspíš už diagnozu přilepli, a to tu anorexii/bulimii. Je otázka nakolik opravdu něco jiného aktivně hledají - přemýšlí. Viz třeba ta příhoda s nutridrinkem, to mi na to taky ukazuje, jiný důvod nutridrinku na ex mně nenapadá.
Pokud nemáš důvěru, tak možná opravdu změnit zařízení.

Nicméně pokud vám gastro lékař doporučil obě vyšetření a nemocnice ho nechce provést, nech si dát písemně zdůvodnění, od primáře nejlíp. Plus samozřejmě zmiň že by dcera musela 2x podstupovat zbytečně narkozu atd. Ovšem v tom případě jakmile začneš psát dopisy, je možný že už budete prostě za potížisty a změna zařízení bude nutná. Aktivní přístup si někdy vydupat nejde, ale někdy jo.

Já teda myslím že se asi pohybujete v začarovaném kruhu, i ta bolest po jídle může být už částečně psychická. COž neznamená že není někde problém, jen teď už ji to bolí pořád, o to hůř se pak ta příčina hledá.

Ta bolest po jídle - byla vždycky po každém, jakémkoliv jídle ? Od kdy, kdy to začalo, bylo to postupné, nebo najednou bolelo vždycky. Možná zkusit ještě rozberat si ten začátek. Pokud se stále nic jasného nenašlo, pořád je možná intolerance něčeho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.