| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Mariano má zkušenost je, že kolonoskopii je těžké se vyhnout."

Nicméně v tom souhlasím, jen jsem si nebyla jistá jak je to u toho věku. Ale přijde mi celkem divný proč ho tak nechtějí dělat, zejména když už teda jde na to gastro, netušila jsem zda to jde zároveň, ale z některých komentářů to vypadá že by mělo jít. V tom případě by mi přišlo nejjednodušší to teda provést už rovnou, když už narkóza.

Právě proto mi přijde že tam v tom zařízení už mají tak trochu "jasno", a nic dalšího neřeší. Anebo jsou tam prostě nic moc doktoři, což se stát může, šla bych jinam.

Co od něj čeká zakladatelka nevím, asi vyloučení problému ve střevě. Mmch. nechtěla jsem ji děsit, ale třeba teď máme nedávno v širší rodině případ kdy kolonoskopie zjistila nádor v tlustém střevě, dotyčný delší dobu měl křeče a bolesti břicha. Takže já se požadavku na kolonoskopii vůbec nedivím, naopak mně překvapuje že jí nechtějí udělat.

A opravdu to není vyšetření kterým se nějak šetří. Nyní podstupují rodinní příslušníci, prostě na přání, preventivně, i tak měli termíny tak max. do měsíce.
Tak bych řekla že při problému by to mělo jít rychleji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.