| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všem chci poděkovat moc, hodně věcí jsem si i označila.
Co se týče dcerky včera byl 7 den kdy nebyla na záchodě, po cpaní všech forlaxů atd. a informací, že nemá co vyloučit když jí málo jí tedy dali gutalax………...málem jí nestačil záchod...omlouvám se že píšu tak přímo. Zavolala sestru a ta byla v šoku, že se nediví že ji tak už hodně bolelo břicho.
Jinak ted už ale břicho bolí i z šíleného stresu z pondělí, má sevřený žaludek, bojí se co jí tam najdou. Uklidnit nejde a já už chci at je zítřek a aspoň víme něco co se týče žaludku.

Pak budu řešit co dál..jenže dcera opravdu jí i tam ale ted fakt málo.Stažené břicho a panický strach.
Jen popíšu co jí např...ráno jogurt + miska strouhané mrkve, nutridrink, oběd polévka včera hovězí a brambory s dušenou mrkví a masem ( nesnědla celé ale chutnalo jen žaludek nebralú)
Odpoledne opět banán pan nutridrink a večer krajíček chleba se šunkou.
Vím,že je to málo ale více nedá a ten strach už tak přenesla i na mě, že se hrozně bojím zítřka at něco nenajdou.

Jinak si říkám ano zhubla, ale v krvi nic, ve stolici nic..přece kdyby měla něco se žaludkem aspoň něco je vidět..

Dneska už opravdu začínám být hysterická a vadí mi to....před ní nebudu snažím se atd.
Ale prosím držte zítra palce at jí tam nic nenajdou....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.