| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Petro už jsem to psala, čekat týden a pak dát silné projímadlo je cesta v kruhu. To se pak zase vše "vymete" a trvá než se střevo naplní, takhle se přirozená peristaltika neobnoví. Nechápu jak to mohou radit lékaři. Zřejmě nemají se zácpou praktickou zkušenost a radí něco teoretického z knih.

Dcera musí užívat něco šetrného pravidelně a postupně (po několika týdnech fungování pravidleného vyměšování) snižovat dávky a nechat nastarovat pravidelné vyměšování. Fakt s tím mám téměř 30 let osobních zkušeností a prostě až to pravidelné psylium mě z toho dostalo. Nyní již ho potřebuji tak max. dvakrát ročně.

Já jsem kvůli plným střevům nechutenstvím netrpěla, jedla jsem dost od puberty (zácpa byla od dětství, kdy jsem tedy byla nejedlík, to jo).

A ještě kromě stravovacího režimu hodně pít a hýbat se denně, aspoň procházka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.