| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máš mail

jen dopíšu ještě sem - moje maminka je Marie a říká, že to jméno nemá ráda, protože se tím sice představí, ale téměř nikdo jí tak potom neříká, protože to každý komolí a zdrobňovat je blbý, když je to třeba v práci
a úplně stejně to říká její známá Anna

takže když tyto dvě dámy slyší kombinaci Marie Anna, litují nositelku toho jména

ale samozřejmě přitom je spousta Marií a Ann, kterým to nevadí

ono jde asi hlavně o to, jak se k člověku a i k jeho jménu chovají ostatní


Mně se třeba líbí Hanka, ale moc se mi nelíbí Hana

kdybych musela dát jméno podobný Anně, dala bych třeba Aniku, líbí se mi víc než třeba Aneta

ale obecně - jsem ráda, že mám kluky, mně se mnohem víc líbí klukovská jména než ta holčičí :) měla bych asi problém vybrat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.