| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dávám Magne B6, myslíte že více za den?

Už beru všechny rady..

PS: TeD´tady sedím a říkám si, že prostě jsem opravdu "vycuclá" hodně, kouknu na ni (odcházím chce se mi brečet) bojím se co bude dál atd. atd. V hlavně se mi honí katastrofické scénáře. Všechno špatně.

Chci se probudit a mít zase veselou vysmátou holku ~n~
Jsem OSVČ musím pracovat a nevím jak to dám být veselá, působící klidně atd. musím příští týden začít, dcera bude u babičky ale já nebudu doma pořád a bude to asi lépe, protože mám pocit že se zhroutím už já.....
Je to strašně vysilující, musím myslet i na sebe trošku protože už jsem na hranici~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.