| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

až z toho mám pocit, že by jim vyhovovalo, kdybys jim syna nechala, to naši chtěli taky, když jsem čekala druhýho, dokonce to maminka řekla, že bez ní to stejně nezvládnu, takže oni si nechají staršího a já ať si nechám miminko, jak jsem odpustila a zapomněla spoustu věcí, toto nějak zůstalo vrytý v paměti
výsledkem ale tehdy bylo, že jsem synovi zakázala chodit k našim beze mě, byly mu dva, ale pochopil, naši byli nepříčetní, na jsem měla mladšího s dost velkým zdravotním problémem, ale starší už k nim nesměl, když byly miminku dva měsíce, pohádaly jsme s hodně, samozřejmě ještě pod vlivem hormonů a strachu o miminko, ale asi to pomohlo, byla jsem možná i nebezpečná 😀
a od té doby jsem sice samozřejmě uvolnila hlídání, ale pořád jsem to hodně hlídala
teď mám s klukama vztah úžasný, s našima horší, kluci s babičkou a dědou nic moc, ale pořád to vnímám jako jejich chybu a ne moji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.