| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki,

ale ta matka má trochu pravdu v tom, že ona je v podstatě nucena pomáhat dospělé dceři s osobním nasazením, které je asi podstatně větší, než za obvyklých okolností.

Ona si to nevybrala, ve svém postavení by měla mít nárok spíš si dát nohy na trnož a když pomáhat, tak jen občas, ale která máma by nechala dceru padnout, že jo.

Přijde mi to vůči těm babičkám strašně nefér, na jedné straně po nich chtít nadstandardní pomoc, na druhé straně po nich chtít, aby držely hubu a krok. A navíc na ně házet vinu za to, že "můžou" za špatné vztahy.

Já bych asi dítě, které by si podělalo osobní život a pak by se mi přišlo hodit na krk a "mami starej se" také těžko dokázala dívat jako na úplně dospělé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.