| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den všem,

včera návštěva u lékařky proběhla celkem v poklidu, měla jsem strach jak bude dceři něco říkat atd. ale přiznala že řešení v původní hospitalizaci v unoru na fifejdách odflákli, neudělali potřebné testy a snižování váhy nebrali za vážné. Bylo pouze sono břicha a tím to haslo. Na endokrinologii to samé, i když váha už byla o 6 kg nižší v tom únoru, dcera už trpěla zácpou, bylo řečeno že to přejde a má mít vlákninu.
Pochválila mě, jak jsem si sehnala sama gastro a hospitalizovala dceru....fajn..má to sice léčit lékař ale nechtěla jsem být už protivná, jsem celkem vysílená Dcery se zhrozila, protože ji zná os mala. Váha o kilo více..ale jiná váha už v sobě nemám optimismus. I když dcera opravdu jí. Původní psychiatr který byl na 30.8., byl přeobjednán aspoň na 13.8. a na příští týden již psycholog a nutriční poradce( zařídila lékařka sama). Dceři bylo řečeno, že pokud to nepůjde tímto způsobem musí být hospitalizovaná.
Poněvadž je již smutná, depresivní, v noci nespí. Jenže k tomu všemu trvá stále zácpa, kterou řekla že má možná již psychosomatickou a gutalax uškodí méně než plné střeva.
Již včera večer nemohla jíst bylo jí špatně protože byla plná. V noci šla po gutalaxu a ted snídala ovesnou kaši. Vím, že taková projímadla jsou nebezpečná ale prostě to jídlo je důležité.
Koupila jsem psylium dle rady zde....ale zabírá asi později, prozatím ne. Ani šaratice včera ráno.

Jinak co se týče ještě té zácpa kontaktovala jsem gastro s tím, že opravdu stále nechodí a že vzhledem k tomu, že jí kolono nedělali bych chtěla at se na ni podívá, že neodchází ani větry.
Pan doktor velmi ochotně dceru přijme ve čtvrtek alespoň na sigmoideoskopii..což je menší kolonoskopie.Chci si být jistá, že není jiný důvod její zácpy.
Byli jsme včera na procházce, musí se trochu hýbat.
Jen to již nedávám psychicky taky, snažím se opravdu hodně ale musím také pracovat kde musím přemýšlet, být před klienty v pořádku a nedávám to.
Sedí taky je mi jí hrozně líto, tábory nemá nic na co se těšit..a já nezvládám jídělat zábavu..dneska už jedu do práce musím nutně.A ona je smutnější a smutnější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.