| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kudlo, vzhledem k tomu, že byl listopad, bylo hodně nepravděpodobný, že by bylo cokoliv na léto už zaplacený, ale řekla jsem, že to konečně vypadá, že peníze budou, další věc, ano, je to stavební úprava, další věc, cenu jsme se dozvěděli až asi měsíc před termínem splatnosti, protože to domlouvala se svým bývaým kolegou a ani ve snu by mě nenapadlo, že cena, na kterou jsme kývli, pak bude dvojnásobná, ale to už nic nenaděláš, předběžná cena byla fakt jiná, jenže jsme výjimečně a fakt naposledy něco neřešili my, právě proto, že šlo o jejího kolegu, taky by mě nikdy nenapadlo, že mi neřekne pravdu, když jde o desetitisíce, jenže jak jsem později zjistila, ona to počítala tak, že vzhledem k tomu, co můj muž dělá, musí mít nějaký plat, ale nějak nevzala v úvahu, že nežijeme ani v Praze ani v Brně a tady je ta pozice placená nesrovnatelně jinak, prostě si myslela
jinak netuší, kolik máme příjem a kolik platině hypotéku, ne že by to vědět nechtěla, dokonce mi to i vyčetla, ale nic jí do toho není

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.