| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Romano, nestíhám, ale napíšu, pak i ten mail


podle mě je důležitý si uvědomit, že se v tom vašem vztahu vyskytlo něco, co do něho nepatří, a dávat si pozor, aby to nešlo dál, než se ještě dá zvládnout, už když si člověk uvědomí, že s ním někdo manipuluje, tak se tomu ubrání hned v začátku a není pak naštvaný, už to stačí, a je dobrý umět to i říct, protože maminka si neuvědomuje, co dělá, ona je opravdu přesvědčená, že dělá to nejlepší

včera se mě maminka na zahradě zeptala, jestli chci taky nastříkat repelentem. Řekla jsem, že ne, a ona se zeptala, jestli opravdu a přitom udělala krok ke mě blíž a už se shýbala,s nachystaným repelentem, zopakovala jsem důrazně, že ne, tak se zeptala, proč jsem tak nervózní. vysvětlila jsem jí, že když řeknu ne, tak tím myslím ne a není potřeba se ani ptát znovu ani dělat to, co nechci.

Vím, je to pitomost, ale je to jedna z mnoha situací, běžných, který se každý den dějí a když moje odpověď nemá význam při takové banalitě, nebude mít už vůbec žádný při něčem důležitým, navíc je dobrý vysvětlit, že ne znamená ne.
když bych nad takovou blbostí mávla rukou, příště by vůbec můj názor nebrala na vědomí

není to žádná urážka, není to důvod k hádce ani k dusnu, ideální pro vymezování, a není to o nedostatku respektu k mamince, ale o respektu ke mně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.