| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byla jsem jen jednou, se skautem ve 14, musela jsem se hodně přemlouvat a taky jsem pak ze skauta odešla. Předtím jsem byla na krátkých výletech se školkou, Jiskrami (se zaťatýma zubama, do Pionýra jsem kategoricky odmítla vstoupit) na dva-tři dny, opakovaně jsem pobývala v nemocnici (poprvé ve čtyřech letech), to mi nevadilo, ale ten tábor nee. Prostě na to nejsem typ. Vadil mi stísněný prostor stanu, tma, nerozuměla jsem ranní rozcvičce, kde jsem si v rose akorát promáčela boty, nebavila mne společná organizovaná zábava a soutěže, kdy jsem měla být "lepší" než ostatní, ačkoliv jsem dosáhla uspokojivého stavu (např. úklidu ve stanu) a můj další nedostatek ambicí proti mne obracel hněv zbytku družiny, že jim to kazím. Hodně tehdy také pršelo a dodnes se štítím mokrého a navlhlého oblečení - lepivé bylo všechno, včetně spacáku, a obalené blátem. Taky jsem psala domů, že chci domů, říkala jsem to rodičům, když přišli na návštěvu, ale měla jsem smůlu - byla jsem od mala naučená, že když s něčím začnu, musím to taky dokončit. A taky jsem sedávala ve stanu a brečela - ne steskem, ale prázdnotou, nudou a zlostí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.