| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den všem,

dlouho jsem neodepsala,měla jsem zdravotní problémy...napíšu pokračování.
Dcera absolvovala gastrovyšetření což jsem již psala, ulevilo se jí že v žaludku nic není.
Taktéž absolvovala sigmoideoskopii, zkrácená forma kolonoskopie.,.bez významného nálezu.
Zácpa ovšem stále trvá ale co je podstatné.
Byli jsme u obvodní lékařky se zprávami..ta ji zvážila..stále má 38 kg ale jí opravdu hodně, nezvrací, jí s námi jsme s ní 24/7. Lékařka čekala co řekne psycholog a psychiatr.
Řekla, že má určitě PPP, že jídlo které píše v žádném případě nesní. Není to pravda a nezvrací ale to samozřejmě nelze nikomu doložit. Chtěla ji ihned hospitalizovat do PPL Opava.Ale říkala že počká na psychologa anabell.
Včera jsme navštívili psycholožku, byla tam na i já asi 2 hodiny,, výsledek byl ten že se zeptala psycholožka kdo ji diagnostikoval poruchu příjmu potravy. Že jich prošlo rukama asi 200, všechny splňují většinu znaků a dcera pouze jeden a to ten že velmi zhubla a bála se jíst ikvůli bolesti žaludku. Tuto zprávu bude předávat psychiatrovi a do nemocnice a zásadně nesouhlasí s touto diagnózou. Podle výsledků mi sdělila, že decra má úzkiostnou depresivní poruchu, která se vyvinula stresem ze zácpy, tím pádem hubnutí a bolesti břicha psychosomatického původu, kdy myslela že má rakovinu a doktorka na ednrokrinologii jí řekla před několika měsíci jak jsme tam byli hned u dveří...ty jsi jasná mentálka. A ptala se, jestli má někdo v rodině fakovinu. Já řekla že švagrová tlustého střeva..a doktorka odpověděla..aha tak to je jasné.
Včera dcera řekla že na to myslela každý den v noci a pak jak onemocněla spolužačka rakovinou se to zdvojnásobilo. Už si vsugerovala že něco má, po gastroskopii se jí ulevilo jí daleko více. Jen nespí a je opravdu úzkostná. Lékařka řekla že k ní bude docházet na terapii a k nutriční poradkyni a psychiatr je tedy 13.8. a pak se bude řešit asi medikace na zlidnění. Nesouhlasí se závěrem lékařů...

Takže já už nevím co je vlastně pravda a čemu věřit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.