| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No asi tak.
V pravěku za bezdětna jsem se ocitla na brigádce, coby servírka v podniku, o kterém jsem až posléze zjistila, že je to bordel. Vydržela jsem tam jen velmi krátce, ale odnesla jsem si od tama pár poznatků: všechny holky narovinu říkaly, že to dělají pro peníze, všechny popřely, že by je to bavilo a všechny tuhle svoji aktivitu úzkostlivě tajily a měly obavy z budoucnosti, ve smyslu - jestli zvládnou později dlouhodobý vztah (počítaly s tím, že to na nich zanechá nějaké psychické stopy), nebo jestli se to někdy neproflákne. Vidina snadno vydělaných velkých peněz ale byla silnější.
Za 2. v tomhle světě se nehraje na krásu, je to čistě jen o tom, nabídnout svoje tělo. Zajímavé bylo pozorovat ty chlapy, bylo to jen o jejich egu - koukejte já mám víc peněz, tak si zaplatím tu nejhezčí, přičemž nejhezčí byla ta nejvíc nalíčená ~t~
No a za 3. jde o nepoměrně větší peníze, ve srovnání s běžnou prací. Do "práce" šly ty holky v podstatě když se jim chtělo, a za jeden večer si odnesly tehdy měsíční plat prodavačky v potravinách.
I já jen jako čísnice jsem běžně odcházela s několikatisícovým dýžkem za směnu. Blbý bylo, že jsem samozřejmě zákazníky byla považována za jednu z holek, co jsou k mání ~t~ , a na to jsem fakt neměla žaludek ...

Samozřejmě si uvědomuju, že v jiném typu tohodle podnikání je to zas jinak, celkově si ale nemyslím, že by měla nějaká dobrovolná prostitutka jinou motivaci než peníze.

Výsledný dojem: ty holky prostě jen vědomě využívají blbosti chlapů, ale dělají ženskému pokolení medvědí službu, prostituce je degradací člověka na pouhý objekt, věc k jednorázovému použití.
Pro někoho kontroverzní myšlenka - osobně vnímám jako morálně nižší ty zákazníky ~d~ A je to depresivní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.