| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kuličko, když já to pořád nechápu.

- S manželem jste se definitivně rozešli, ač zatím formálně nerozvedli
- On si za několik měsíců poté přivedl přítelkyni (tedy to nebylo tak, že by vás "rozvedla" a byla příčinou rozpadu vašeho vztahu).
- Ty mu to velmi zazlíváš, ačkoli deklaruješ, že v daném okamžiku už byl mezi vámi konec.
- Tvrdíš, že se chceš rozvést, ale zároveň chceš, aby ten rozhodný krok udělal on, sama ho udělat nechceš. (To, že bys fakt ráda, ale nemůžeš se dostat k advokátovi, mi v době mailů a mobilních telefonů nepřijde příliš uvěřitelné)
- Splácení jeho dluhů snášíš bez mrknutí oka, ač Tě to stojí spoustu sil a zdá se, že nepřikládáš vůbec žádnou váhu tomu, že setrváváš v maximálně rizikové situaci, kdy jsi stále manželkou člověka, který neváhal nasekat dluhy a nechat Ti je na krku, z čehož lze vcelku logicky usoudit, že by asi neměl moc velké zábrany ani sekat dluhy další.

Tohle počínání mi celé připadá nelogické. Jediné jakžtakž logické vysvětlení by pro mě bylo, že ho ve skutečnosti stále miluješ, rozvádět se nechceš a doufáš, že se zase k Tobě vrátí. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.