| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manka+Cipísek, myslím, že hodně záleží v jak velikém městě žiješ....a na kolik let máš obličej.....to dělá hodně......(ač tady na rodině NIKDo nevěří tomu, že člověk se zdá o dost mladší a některé uživatelky z toho mají legraci).

Když se mi narodil starší.....je to hodně let..... a opravdu potkat kočár ve městě byl pomalu zázrak....znali jsme se všechny. problémů bylo dost....nakoupit si s miminem....neřešitelný problém...s kočárkem se NIKAM nemohlo.....jednou rukou to jde taky moc dobře ~t~

A kombinace důchodců co nám běžně říkali, když jsme šli s manželem se synem na procházku! to jste hodný, že vozíte sourozenci malé", když zjistili, že je naše.....fuj, že se nestydíte(většina měla za to, že je mi 15 a manželovi max. 18)....co na to rodiče......chudáci...taková ostuda......(mě bylo 25 a manželovi 27). Když se měl narodit mladší, nechal si narůst vousy.....trošku to pomohlo jemu. Mě NIC.
takže první 3 roky doma když jsem šla na nákup bylo ve stylu: " , že se mám stydět a sedět doma na zadku"(některé dyn mě to hodně štvalo, jiné mi to bylo jedno)

Jo a co jsem darovala vlasy do pasu, mám "problémy" (no né problémy,ale je to legrační). Někdo se nedávno syna ptal na jeho sestru a myslel mě~t~ To zase syn říkal, že asi je sešlý či co......~t~(prostě mám ty vlasy nyní jak uličník a asi to ubralo dost let)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.