| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem pročetla celou diskuzi a jsem v šoku......do čeho se podle mě zakladatelka řítí....

Dost podobně kdysi sice stavěla moje kamarádka.....po 15letech se rozešli.....a manžel ji dovolil odnést si z domu max. svoje oblečení.

A dětem též.....zbytek ne. Nábytek pro děti nakonec vydat musel,ale až ze soudního nařízení......

A vše jen pro to, že hypotéka byla jen na něj. Úplně se mi ta situace vybavila.....protože za 15let nebyl čas to přepsat na oba....a podle mě to nepřepsal naschvál.....

Navíc sama přiznala, že spolu měli bydlet před svatbou, že by si ho NIKDy nevzala, že jak spolu začali bydlet, že si strašně lezli na nervy.....jenže rodiče to nedovolili....a říkala, stačilo by půl roku v nájmu a poslal bych ho do háje sama.....jak jsem byla blbá.

Jinak širší rodina prodává dům a přednost má kupec co jim to dá v hotovosti.....ostatní už je vůbec nezajímají. Budou to mít rychleji vyřešené.

Takže zakladatelce bych doporučila vzít si rady holek velmi k srdci a zařídit se podle toho. A občas se koukni na oblíbený pořad manžela: ČERNÉ OVCE.....
velká nevelká realitka či firma, to máš jedno....není záruka opravdu NIČEHO

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.