| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano. Pokud vím, tak Steve Watts to "vymyslel" jako metodu výuky AJ v mateřské škole. Dnes se podle toho učí i čtvrťáci (nevím,jestli i páťáci). Je to taková ta "první signální" metoda, nic nového pod sluncem. Jednu dobu to bylo hodně v módě.
Jde to najít celkem lehce na internetu a jestli chceš, můžu ti poslat crack na přístup asi zítra, hned jak dostaneme "vouchery". Měla jsem svůj, ale schválně jsem ho ztratila.
Jako výraz nejhlubšího nesouhlasu jsem pracovní sešity, které sice mají formát A4, ale kreativně na ležato, odmítla obalit. Děti koukaly jak vrány nebo spíše jako straky (rekvizita "metody").
Jo, děti na to musí chodit, protože AJ je v naší škole od první třídy, to je od té doby, co si dohodli ten kšeft s Wattsem. Nemá to kdo učit, nemají angličtináře, jako je nemá nikdo, ale to právě výhoda té metody, že jí jde učit děti angličtině bez angličtináře. No, nekup to. Materiály musíme koupit koupit každý. Pracovní sešit, který je "nepřenosný", CD, které je úplně zbytečné, protože mají všechno na webu a my už ani doma nemáme počítač, který CD přehrává, jen jeden starý NB, na tom paří děti.
Když jsi učitel, tak dostaneš ještě asi další dvě nebo tři knihy, to už nevím přesně, otep karet se slovíčky, straku (btw ta straka JE z umělé hmoty a často jsem si ji představovala plovoucí v oceánu) a myslím, že ještě něco tam bylo. Ta straka je maňásek, to podle nich máš dát na ruku a skřehotat. Před čtvrťákama. A když ti to přijde trapný, tak jsi kyselá zadel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.