| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle vadí velké části dětí, minimálně polovině. Jde to i změřit. Mají smůlu, chuděry.
Pro dítě je zásadně důležité se ve škole začlenit, mít takovou pozici ve skupině, která umožní alespoň snesitelnou existenci. Za to je juchání se Stevem a jemu podobnými celkem přijatelná cena. Děti nevidí tak daleko dopředu a od dospělých potřebují oporu a vedení. Naopak to nefunguje. Je to tak prosté.
Kdysi jsem měla plán udělat ve škole, kde jsem pracovala, odpočinkovou místnost pro ty, co chtějí klid. Místnost byla a vybavení by nestálo moc, stačilo by minimální, nabídla jsem, že si to vezmu na starost včetně toho, že tam budu trávit s dětmi všechny přestávky, čili bych překročila svoji dohledovou povinnost o celkem dost. Anketou projevilo zájem o takové místo 67% dětí ve škole.
Neuskutečnilo se to, protože a) děti o to nemají zájem, b)není jak vyřešit moji dohledovou povinnost v jídelně, to by nebylo spravedlivé, že bych neměla dozor v jídelně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.