| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě pomáhá cvičení - konkrétně Mojžíšová, hlavně ty první tři cviky, kde se vtahuje v leže břicho, bedra na zemi. Celá oblast břicha se tím hezky aktivuje a střeva se můžou pohnout. Nejlíp mi to funguje ráno nalačno, nebo můžete zkusit po té teplé vodě.
Z dalšího cvičení pak polohy, kdy je zadek výš než žaludek - svíčky, stojky. To samozřejmě ne hned po jídle, někdy se u toho dost vyprdím ~;) ale mě to baví i tak, nedělám to jen kvůli záchodu, to by mi asi trávení dost zaseklo...
A taky jsem objevila pro sebe dobrou polohu, kdy se mi břicho uvolní a začne se mi chtít na velkou skoro vždycky - dřep, chodidla na zemi, záda rovná, opřená o zeď, chodidla můžou podkluzovat, tak třeba bez ponožek.
Taky obruč (hula hop) dokáže dost promasírovat břicho. A vlastně proč ne i normální masáž břicha (kroužky: zdola doprava, nahoru a doleva dolů, strany píšu,jako když si to děláš sama)?
A nahřívání už jste zkoušeli? Zalezt si do postele s termoforem na břiše, uvolnit se...

A ještě mě napadá - řešili jste s psycholožkou, jestli nemá kolem vyměšování nějaký psychický blok? Že jí to třeba podvědomě přijde "hnusný" nebo tak něco?

Hodně štěstí ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.