| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krásko, z dnešního pohledu to bylo opadané a s lešením, ale tehdy to byla norma a Václavák se svými neony a svítícími reklamami byl prakticky velký západní svět :-) Vyrostla jsem v baráku na Vinohradech u Muzea, kde soudruzi sice stačili "rekonstrukcí" zničit ve všech bytech na stropech sádrové štuky, ale jejich pozornosti uniklo mramorové obložení vstupní haly a nástěnné fresky, tak to zas tak ošklivý nebylo. Bydlelo se tam hezky, za barákem na dosah Riegráky, byt prostorný, stropy vysoké... Naši dali přednost tomuhle bydlení před novým panelákem v Čimicích, podařila se jim výměna, aniž bychom se tam museli vůbec nastěhovat a já jsem ze to ráda.
A k těm nákupům pochutin si ještě vybavuju, že někdy kolem roku 1980 jsme využívali zavážkový prodej z Domu potravin. Jednou týdně vozili co si člověk objednal, včetně Mattonek a bylo to normálně za koruny, objednávalo se na papírovém formuláři vždy z týdne na týden, tehdy mi to přišlo úžasný, koupit bez fronty zahraniční sýry, salámy a další pochutiny, ale vůbec nevím, jak to tehdy bylo pojatý, jestli služba obyvatelstvu nebo to bylo zkušební.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.