| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jas, ja s tebou souhlasim.

"Eudo, ty máš pocit, že někdo schválně nevidí průměrnost svého dítěte nebo jak"

Nikde jsem nic takoveho nenapsala. V puvodnim ironickem a posleze zde dokola diskutovanem nepochopenem textu jsem reagovala na Valkyry text a to, co casto pise: Jak z domova si odnesla nizke sebevedomi. Muj nazor: jak to ovlivni cely zivot.

V jinych textech, jak kazda matka ma to nej-nej-nej dite ctu totez, co v tom pisu i ja: Jsem na svoje deti nesmirne hrda a byla bych, at maji jakekoli povolani s jakymkoli prijmem, protoze z nich vyrostli fantasticky slusny lidi. K tomu maji "stesti", ze se narodili se schopnostmi, a ze prisli na to, jak je vyuzit a vyuzivaji je ve svych povolanich HLAVNE pro jine, kteri tohlo nejsou schopni. A ze se neboji postavit a nenechat se odbyt. A to maji zase z domova, videli to dennodenne kolem.

Moje bezpodminecna laska je nenechat deti jen tak povlavat a delat si, co chteji, ale vest sve deti "neviditelne" k tomu, aby se sebou byly spokojene, ziskaly sebevedomi a "zdravou" ctizadostivost (ne takovou tu presmrtvoly), naucily se respektovat, tolerovat, "videt a pomahat" - vsecko, co potrebuji a na co maji schopnosti. To samozrejme neznamena, ze je k necemu NUTIM, i kdyz treba vidim, ze by je mely, ale nemaji zajem. Diskutovat, poslouchat a odpovidat, aby si mohly udelat nazor, samy se rozhodnout a podobne. Jak vypadaji, co maji na sobe - at si delaji, co uznaji za vhodne (a neomezuji tim druhe)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.